Biz Kimiz

2009 yılında KKTC başkenti Lefkoşa'da kurulan ve faaliyet konusu açıkhava reklam alanlarını pazarlama  olan Remon Reklam Hiz. Ltd., yeni ismi Wideline Reklam Hiz. Ltd. ile birlikte markalara hizmet vermektedir.

Modern kent mobilyalarını KKTC markalarına sunan Wideline,  adaya  ilk CLP ve Billboardları getirmiştir. Profesyonel operasyon ekibiyle, satış sonrası hizmet kalite ve standardını adada ilk uygulayan şirkettir.

Lefkoşa Bölgesindeki; otobüs durakları, billboardlar, CLP'ler, megalightlar, megaboardlar, Girne bölgesindeki; otobüs durakları, Çatalköy Bölgesindeki billboardar, CLP ve otobüs durakları, Yakındoğu  Üniversitesite'sindeki  poster panolar,  Ercan Havalimanı,  Girne-Lefkoşa Karayollarındaki totemleri ve yeni birçok projeleri ile  markalara geniş bir kullanım imkanı sunmaktadır.

KKTC genelinde geniş bir kapsama alanı oluşturma hedefine yönelik çalışmalarını yürüten Wideline, modern Kent Mobilyalarına en fazla yatırım yapan adanın öncü şirketlerindendir.

Gerek medya satınalma şirketleri aracılığı ile gerekse doğrudan kurumsal bağlantıları ile bugüne kadar birçok markaya hizmet veren Wideline, açıkhava mecrasında markaların beklentilerine etkin çözümler üretmekte ve ürün çeşitliliği ile her tür kampanyaya cevap verebilmektedir.